1
Dizaino „brief“

Pirmiausiai užpildote „brief“ (poreikio anketą), kur daugiau papasakojate apie esamą situaciją ir išsikeltą naują tikslą. Tai leidžia suformuoti efektyvią dizaino koncepciją, veikiančią būtent Jums. Išsamiai užpildyta anketa ne retai patiems užsakovams suteikia daug aiškumo, apibrėžtumo.

2
Stiliaus kryptis

Išanalizuoju informaciją ir suformuoju stiliaus apybraižas. Jūs gaunate stiliaus pasiūlymus, juos aptariame. Šiame etape svarbus atvirumas ir bendradarbiavimas: išgryninama, kaip norėtumėte matyti savo verslo veidą ir kodėl, atsirastų aiški vizualinės tapatybės vizija.

3
Pasiūlymai

Po kūrybinio dizaino proceso gaunate konkrečius Jums pritaikytus logotipo ir tapatybės pasiūlymus. Renkatės ir aptariame pakeitimus, jei tokių reikia.

4
Stiliaus gidas

Ištobulinamas pasirinktas variantas, gaunate stiliaus gidą bei visus reikalingus logotipo ir kitų grafinių dalių formatus.

Esant poreikiui, papildomai galimas stiliaus knygos užsakymas. Bet įprastai naujam verslo veidui išreikšti ir palaikyti (net dirbant skirtingiems dizaineriams) užtenka stiliaus gido.

Susidomėjote ar turite klausimų? Pasikalbėkime!